VOLNÁ MÍSTA

Nabídku volných pracovních míst v naší společnosti naleznete Opens internal link in current windowZDE.

 

SPECIALITY

Provádíme montáže pevných detektorů radarů
a laserových blokátorů.

Prodáváme osvědčené detektory radarů pro ČR
a laser jammery.


Světelné LED tabulky o rozměrech 50x12cm a 50x50cm s libovolným jednobarevným motivem  a stabilizací na 12/24V v prodeji (sekce reflexní jmenovky).

 


Nově ladíme antény k radiostanicím pomocí digitálního analyzéru firmy RigExpert. Tento přístroj nám umožní nejen Vaši anténu naladit přesně na požadovaný rezonanční kmitočet, ale také nám podá informaci o tom, zda je v pořádku koaxiální napaječ antény, popřípad
ě je-li anténa vhodně umístěná na Vašem vozidle.


NĚCO O NAŠÍ FIRMĚ


Firma MICOM CS vznikla v roce 2001 se zaměřením na prodej a servis výpočetní techniky Samsung a dnes již neexistující tehdy populární značky počítačů LEO s působností na Olomoucku. Postupem času došlo k upevnění našich pozic na trhu, k navázání obchodní spolupráce se strategickými partnery a k rozšíření služeb o servis a instalace autoelektroniky a výrobu reklamy. V září 2007 jsme otevřeli novou kamennou prodejnu se specializovanou autoelektronikou a autodoplňky a začínáme se více orientovat na dnes velice žádaný GPS monitoring vozidel a kontrolu lidských zrojů. Naši novou prodejnu nyní znáte spíše z názvu TruckSHOP, který používáme z marketingových důvodů.

Jako jedna z mála firem na českém trhu zabývajících se instalacemi satelitního sledování vozidel třetích stran se můžeme pochlubit vlastním vývojem jednotky pro sledování stavu hladiny PHM v nádrži s názvem FuelTrack.

Za úspěchy naší firmy vděčíme především dobře odvedené práci našich techniků, kteří pracují na profesionální úrovni a pravidleně absolvují potřebná školení a testy kvality instalací. V neposlední řadě také našim strategickým partnerům a dodavatelům, kteří nám svou spoluprácí pomáhají obstát v dnešním tvrdém konkurenčním prostředí.

Michal Provázek
majitel firmy


CHIPTUNING

Provádíme úpravy řídících jednotek motorů - chiptuning.

U nákladních vozidel snížení spotřeby o 3-5l/100km !


Opens internal link in current window
Více informací ZDE

AUTOLEDNICE

Nabízíme kvalitní autolednice WAECO!Opens external link in new window Vstup na
e-shop autolednice