VOLNÁ MÍSTA

Nabídku volných pracovních míst v naší společnosti naleznete Opens internal link in current windowZDE.

 

SPECIALITY

Provádíme montáže pevných detektorů radarů
a laserových blokátorů.

Prodáváme osvědčené detektory radarů pro ČR
a laser jammery.


Světelné LED tabulky o rozměrech 50x12cm a 50x50cm s libovolným jednobarevným motivem  a stabilizací na 12/24V v prodeji (sekce reflexní jmenovky).

 


Nově ladíme antény k radiostanicím pomocí digitálního analyzéru firmy RigExpert. Tento přístroj nám umožní nejen Vaši anténu naladit přesně na požadovaný rezonanční kmitočet, ale také nám podá informaci o tom, zda je v pořádku koaxiální napaječ antény, popřípad
ě je-li anténa vhodně umístěná na Vašem vozidle.


REFLEXNÍ JMENOVKY A SVĚTELNÉ LED TABULKY


Vyrobíme vám reflexní odrazové jmenovky tvaru a velikosti RZ na míru za čelní sklo vašeho trucku. Na jmenovku si můžete vybrat motiv z několika stovek vzorů, nebo Vám navrhneme jmenovku přímo u nás na počkání s libovolným textem. Můžete si také určit, které části jmenovky mají být vyrobeny z reflexní odrazové fólie tak, aby se při nasvětlení protijedoucím vozidlem rozsvítilo třeba Vaše jméno apod. Tělo jmenovky je z kvalitního hliníkového materiálů proloženého tvrzeným PVC. Pro uchycení je možné použít sadu přísavek (nutno uvést při objednání).
 

Jako novinku roku 2009 nabízíme světelné LED tabulky o rozměru 50x12cm a 50x50cm. Tabulky jsou vyrobeny z polykarbonátu (nepodléhá deformaci při vyšších teplotách za čelním sklem jako obyčejné plexi a při případné havárii se netříští na ostré části) a disponují vlastní proudovou stabilizací v CL koncovce zapalovače. Tímto je zajištěno rovnoměrné svícení LED diod jak pro 12V, tak pro 24V použití. Součástí sady jsou také 2ks silikonových přísavek k uchycení tabulky na čelní sklo kamionu. Upozorňujeme naše zákazníky, že tabulky jsou vyrobeny u nás v ČR a součástky jsou osazeny na kvalitním plošném spoji SMD technologíí. Nejedná se o polský výrobek, který je v prodeji u některých "pouťových" prodejců. Motiv na jmenovku je možné volit jakýkoliv, který se skládá z jedné barvy, viz. ukázky. Barvy LED nabízíme červená, modrá, žlutá, zelená, bílá. Přívodní kabel má délku 2m.

 

 

 

 

 

 

Objednávka jmenovek a LED tabulek

Vyberte typ tabulkyZpůsob dodání:Můžete přiložit soubor s náhledem


Cena jmenovky je 500Kč, světelné tabulky 50x12cm 750Kč a 50x50cm 1500Kč (dobírka + 140Kč) včetně DPH.


CHIPTUNING

Provádíme úpravy řídících jednotek motorů - chiptuning.

U nákladních vozidel snížení spotřeby o 3-5l/100km !


Opens internal link in current window
Více informací ZDE

AUTOLEDNICE

Nabízíme kvalitní autolednice WAECO!Opens external link in new window Vstup na
e-shop autolednice